Nog geen account? Je wachtwoord vergeten?

Ons team

Maak kennis met onze medewerkers

David Haussmann

Recruiter (Zwitserland specialist)

d.haussmann@koraal.ch
Erick Severijns

Directie

e.severijns@fygo.nl
Linda Sanstra

Hoofd planning

l.sanstra@koraal.org
Natasja Puijenbroek

Financiële administratie

n.puijenbroek@koraal.org
Reinout Hemmer

Recruiter

r.hemmer@fygo.nl
Rob van den Dobbelsteen

Directie

r.vandendobbelsteen@fygo.nl
Robert Scholte

Recruiter

r.scholte@fygo.nl
Romeo van Haren

Assistent recruiter

r.vanharen@korint.nl
Seline van Geel

Recruiter (tel. 06 29 36 34 84)

s.vangeel@fygo.nl
Sjors van den Broek

Recruiter

s.vdbroek@fygo.nl
50Actuele vacatures Ons vacatureaanbod
Bel ons via 013 582 16 80

FYGO is powered by Koraal PMS BV en FysioVacature