Nog geen account? Je wachtwoord vergeten?

Ons team

Maak kennis met onze medewerkers

David Haussmann

Recruiter (Zwitserland specialist)

d.haussmann@koraal.ch
Freek Gouw

Recruiter (tel. +31 6 54 39 37 01)

f.gouw@fygo.nl
Harrie ten Dolle

Directie en Zwitserlandpartner

h.tendolle@koraal.ch
Linda Sanstra

Hoofd planning

l.sanstra@koraal.org
Natasja Puijenbroek

Financiƫle administratie

n.puijenbroek@koraal.org
Reinout Hemmer

Recruiter (tel. +31 6 21586802)

r.hemmer@fygo.nl
Renske Veenink

Zwitserland specialist (tel 06 15 64 24 29)

r.veenink@fygo.nl
Rob van den Dobbelsteen

Directie

r.vandendobbelsteen@fygo.nl
28Actuele vacatures Ons vacatureaanbod
Bel ons via 013 582 16 80

FYGO is powered by Koraal PMS BV en FysioVacature